19. 9. Zita

Informace nový územní plán Rokytnice

Datum konání:
22.8.2019

Informace o novém územním plánu Rokytnice

Obec Rokytnice zahájila práce na novém územním plánu; v současné době se zpracovávají průzkumy a rozbory, které budou podkladem pro zpracování návrhu zadání územního plánu.

Aby mohly být do zadání územního plánu zahrnuty všechny opodstatněné a reálné požadavky na rozvoj obce, žádáme a vyzýváme občany s vlastnickým právem k parcelám v k.ú.Rokytnice, právnické a fyzické osoby, působící na území obce Rokytnice, aby předali své požadavky na Obecní úřad Rokytnice, a to nejpozději do 30. 9. 2019.

Požadavky musí obsahovat:

Identifikaci žadatele – jméno, příjmení, adresu

Kontakt – tel. číslo, případně mailovou adresu

Specifikaci požadavku – požadovaný záměr, parcelní čísla dotčených pozemků, v případě složitějších záměrů zákres do katastrální mapy

Požadavky je možné podat písemně, e-mailem, nebo datovou schránkou.

Kontakty  -  email:  obec@obecrokytnice.cz

ID datové schránky:  7tjb5kg                                                       Kamil Malenda

Starosta obce

Rokytnice výzva ÚP.pdf