23. 8. Sandra

Zítra: Bartoloměj

Úvod > Život v obci > Aktuality > Nepořádek u kontejnerů na tříděný odpad

Nepořádek u kontejnerů na tříděný odpad

Datum konání:
12.8.2019

Opakovaně žádáme občany, aby si před odvozem svého tříděného odpadu z domu zjistili naplněnost kontejnerů a nedávali odpad mimo tyto kontejnery. Zvyšují se tím náklady obce vzhledem k následné nutnosti úklidu kolem kontejnerů. Snažíme se podle možností TSM Přerova, které nám sváží odpad, zajistit častější odvoz tohoto tříděného odpadu nad rámec uzavřené smlouvy.

Sběrná místa v obci jsou tyto:

1. Za samoobsluhou COOP ve spodní části obce
  2. V první uličce za obecním úřadem vpravo ve směru na Císařov, před RD č.p. 258
  3. V novostavbách na Kalafáši, nově budou kontejnery na tříděný odpad umístěny u kontejneru na bioodpad
  4. U Hasičské zbrojnice
  5. Na prostranství za poštou v horní části obce č.p. 366
  6. U cesty na Lapač

Většinou jsou nezaplněné kontejnery u Hasičské zbrojnice a u cesty na Lapač. Mapka s rozmístěním kontejnerů na odkazu níže.

Papír jde také v průběhu školního roku několikrát odvést do přistaveného kontejneru na dvoře Základní školy Rokytnice.

Foto ze dne 12.8.2019:

Foto ze dne 12.8.2019.JPG