25. 4. Marek

Zítra: Oto

Úvod > Život v obci > Aktuality > Místní poplatky 2019

Místní poplatky 2019

Informujeme občany, že do 31. 5. 2019 je třeba uhradit místní poplatky za odpad, stočné a psa.  V hotovosti  lze hradit na  Obecním  úřadě Rokytnice  v úřední dny, tj. v pondělí a ve středu.

Platby převodem jsou vázány na variabilní symboly a částky. Upozorňujeme, že tyto jsou oproti předchozím obdobím změněny. Rozpis plateb bude občanům zaslán v průběhu poplatkového období na základě podané žádosti na e-mail: madrova@obecrokytnice.cz. Žádosti jsou zpracovávány postupně, vzhledem k jejich množství a s ohledem na zpracování dalších agend OÚ není možné reagovat hned. Děkujeme za pochopení.

Místní poplatky 2019.doc

Dále informujeme, že v průběhu roku 2019 bude řešen poplatek za hrobové místo na místním hřbitově. V rámci tohoto poplatku budou s občany uzavřeny smlouvy. S termínem úhrady těchto poplatků budou občané včas seznámeni.