21. 6. Alois

Zítra: Pavla

Úvod > Život v obci > Aktuality > Úprava obslužnosti autobusových linek směr Přerov v ranních hodinách (mezi 7 a 8 hod.)

Obec Rokytnice na žádost Magistrátu města Přerova informuje občany Rokytnice a hlavně rodiče dětí dojíždějících autobusy do Přerova o úpravě trasy linky č. 36 Brodek - Přerov, která projíždí přes Rokytnici v čase 7:06 - 7:10 hod.

Autobusová linka č. 36 je nově trasována, a to tak, že z Dluhonic se vrací zpět do Přerova přes Rokytnici, kde již nezastavuje.  Autobus této linky je náležitě označen. Odkaz na jízdní řád linky č. 36 zde:

Jízdní řád linka č. 36.pdf

Z důvodu obsazenosti autobusové linky č. 36 a zajištění přepravy všech přistupujících v Dluhonicích jsme byli požádáni, aby občané a cestující z Rokytnice využívali u ranních spojů po 7. hodině přednostně linku č. 10 Krčmaň - Přerov a linku č. 31 Prostějov - Přerov.

Děkujeme za pochopení.