27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

Úvod > Život v obci > Aktuality

• Hody 2019: Neděle 28.července 2019
  • Setkání Rokytnic 2019: pátek 21.června 2019 - neděle 23.června 2019, Rokytnice (okres Přerov)

2 Starší

Výstava Život v Rokytnici - žádost o zapůjčení dobových fotografií

Obec Rokytnice žádá občany o zapůjčení dobových fotografií s tématikou „Život v Rokytnici“ na výstavu, která proběhne v Hasičském muzeu u příležitosti setkání Rokytnic České republiky v červnu 2019.

Fotografie k  zapůjčení přineste, prosím, v úřední dny (pondělí, středa) na Obecní úřad Rokytnice paní Sládečkové do 30.5.2019.

Předem děkujeme za Vaši pomoc a spolupráci při přípravě výstavy o životě, zvycích a dosud udržovaných tradicích v naší obci.

Publikováno 16. 4. 2019 7:31

Upozornění na podvodné emaily

V posledních dnech byly některým našim občanům doručeny podvodné emaily, jejichž odesílatelem je na první pohled Obec Rokytnice. Obec Rokytnice se od těchto emailů distancuje a doporučuje občanům věnovat zvýšenou pozornost adrese odesílatele. Obsahem zaznamenaných podvodných zpráv je požadavek zaslání finanční částky. Upozorňujeme občany, aby na takovou zprávu nereagovali a případnou přílohu podvodného emailu neotvírali.

Publikováno 4. 4. 2019 10:28

Místní poplatky 2019

Informujeme občany, že do 31. 5. 2019 je třeba uhradit místní poplatky za odpad, stočné a psa.  V hotovosti  lze hradit na  Obecním  úřadě Rokytnice  v úřední dny, tj. v pondělí a ve středu.

Platby převodem jsou vázány na variabilní symboly a částky. Upozorňujeme, že tyto jsou oproti předchozím obdobím změněny. Rozpis plateb bude občanům zaslán v průběhu poplatkového období na základě podané žádosti na e-mail: madrova@obecrokytnice.cz. Žádosti jsou zpracovávány postupně, vzhledem k jejich množství a s ohledem na zpracování dalších agend OÚ není možné reagovat hned. Děkujeme za pochopení.

Místní poplatky 2019.doc

Dále informujeme, že v průběhu roku 2019 bude řešen poplatek za hrobové místo na místním hřbitově. V rámci tohoto poplatku budou s občany uzavřeny smlouvy. S termínem úhrady těchto poplatků budou občané včas seznámeni.

Publikováno 25. 3. 2019 14:25

Letní křešťanský tábor