25. 9. Zlata

2 Starší

Zavedení služby Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,

spustili jsme pro vás službu Mobilní Rozhlas, díky které s vámi nyní můžeme komunikovat moderně a efektivně. Občané, kteří se do Mobilního Rozhlasu zaregistrují, od nás budou dostávat důležité informace o dění v Rokytnici, a to prostřednictvím SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace.

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu?

·         poslech běžných hlášení rozhlasu přímo z mobilu

·         novinky z úřadu přímo do telefonu

·         upozornění na krizové situace - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd.

·         pozvánky na sportovní a kulturní akce

·         pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají

·         účast ve veřejných anketách

Registrace je zdarma. V registračním procesu si můžete nastavit, jaké informace vás zajímají. Vaše údaje budou v bezpečí v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Jak se zaregistrovat?

1.       Přes webovou stránku https://obecrokytnice.mobilnirozhlas.cz/registrace

2.       Přes mobilní aplikaci Mobilní Rozhlas Stáhnout pro Android Stáhnout pro iOS

3.       Vyplněním registračního letáku a předáním na úřad obce Rokytnice

Publikováno 21. 5. 2021 10:15

Upozornění - platby za připojení k optické síti Obce Rokytnice

Žádáme občany - uživatele obecního internetu, aby úhrady za tuto službu prováděli v souladu s uzavřenou smlouvou.  Při prodlení více než 2 měsíce bude daná nemovitost od optické sítě odpojena do doby úhrady nedoplatku. Děkujeme za pochopení.

Současně žádáme občany, kteří mají možnost zřízení trvalého příkazu k úhradě, aby tak učinili. Potřebné údaje jsou obsaženy na titulní straně uzavřené Smlouvy o poskytování služby připojení k obecnímu internetu.

Publikováno 1. 10. 2019 14:51

Komunikační systém Česká Obec

Publikováno 16. 9. 2019 18:16

Obecní úřad Rokytnice - informace o možnosti bezhotovostní úhrady platební kartou

Informujeme občany, že na Obecním úřadě Rokytnice byl instalován platební terminál a úhrady do pokladny Obce Rokytnice lze provádět i bezhotovostně prostřednictvím platební karty.

Publikováno 27. 8. 2019 15:25

2 Starší