29. 1. Zdislava

Úvod > Život v obci > Aktuality

2 Starší

Upozornění - platby za připojení k optické síti Obce Rokytnice

Žádáme občany - uživatele obecního internetu, aby úhrady za tuto službu prováděli v souladu s uzavřenou smlouvou.  Při prodlení více než 2 měsíce bude daná nemovitost od optické sítě odpojena do doby úhrady nedoplatku. Děkujeme za pochopení.

Současně žádáme občany, kteří mají možnost zřízení trvalého příkazu k úhradě, aby tak učinili. Potřebné údaje jsou obsaženy na titulní straně uzavřené Smlouvy o poskytování služby připojení k obecnímu internetu.

Publikováno 1. 10. 2019 14:51

Komunikační systém Česká Obec

Letak - Rokytnice.jpg

Publikováno 16. 9. 2019 18:16

Obecní úřad Rokytnice - informace o možnosti bezhotovostní úhrady platební kartou

Informujeme občany, že na Obecním úřadě Rokytnice byl instalován platební terminál a úhrady do pokladny Obce Rokytnice lze provádět i bezhotovostně prostřednictvím platební karty.

Publikováno 27. 8. 2019 15:25

Samovýroba palivového dřeva z obecního lesa Dolek

Obec Rokytnice informuje občany o možnosti samovýroby palivového dřeva ze skládky v lese Dolek. K okamžitému odběru je připravena smrková kulatina, cena 500,- Kč/1 m3.

Dále je k dispozici menší množství stromků z probírky za cenu 250,- Kč/1 m3.

Zájemci se mohou informovat a registrovat na Obecním úřadě Rokytnice u místostarosty.

Publikováno 2. 5. 2019 13:49

2 Starší