2. 6. Jarmil

Zítra: Tamara

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Veřejné zakázky

PVU - elektronický nástroj nové generace

Přestupní terminál v obci Rokytnice

Předmětem zakázky je realizace stavebních prací a souvisejících dodávek při vybudování přestupního terminálu včetně parkovacích stání, komunikací pro pěší, autobusových zastávek, stezky pro chodce a cyklisty a přístřešku pro jízdní kola v obci Rokytnice, v rozsahu dle zadávací dokumentace.
19. 02. 2021 12:40

Kompenzační opatření pro cyklistickou dopravu při výstavbě dálnice D55 v úseku Olomouc - Přerov - projektová dokumentace

Zadavatel připravuje realizaci investiční akce „Kompenzační opatření pro cyklistickou dopravu při výstavbě dálnice D55 v úseku Olomouc – Přerov“ (dále jen „Projekt“). Jedná se o rozsáhlou cyklostezku, která propojí města Olomouc a Přerov. Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a poskytnutí souvisejících inženýrských činností při přípravě realizace budoucí stavby „Kompenzační opatření pro cyklistickou dopravu při výstavbě dálnice D55 v úseku Olomouc – Přerov“. Jedná se o návrh, projektové zpracování a přípravu budoucí realizace stavby. Budoucí cyklostezka bude procházet extravilánem obcí Přerov-Dluhonice, Rokytnice, Luková, Brodek u Přerova, Žeravice, Kokory, Krčmaň, Majetín, Čelechovice u Přerova, Grygov, Velký Týnec.
31. 03. 2020 12:00